Comments (19)

  • Antoni

   Gracias por su apoyo, El gobierno polaco y nosotros como ciudadanos pedimos unicamente la verdad histórica y un respeto. Nosotros polacos no tenemos de que envergonsarnos por los hechos de la II Guerra Mundial.. Que Dios bendiga el pueblo chileno.

 1. Joshua

  Ponieważ NIE MAM ZAUFANIA DO WYBORCZEJ popieram brak reakcji. To może być PROWOKACJA z Czerskiej. A wiadomo że Oni trzymają Stronę KŁAMCY GRABOWSKIEGO.

 2. Bielik Leszek

  Gazeta Wybiórcza i wszystko jasne ! GW ma często większą wiedzę niż Prokuratura … Czemu mnie to nie dziwi ? Bo urodziłem się prawie 70 lat temu i widzę jak się miotają po utracie przywilejów od 2015 roku !

 3. Janusz B.

  Zwykly zydowski nienawistny awanturnik maskujący swoja
  dzialanoscia zydowskich mordercow z UB.

  • BelIna

   Jest gorzej ! Bo to nie tyle żydowski co komunistyczny, w najgorszym wydaniu! Przeflancował się na “lewaka” ale komunistyczny tatuś i superkomunistyczna mamusia , nauczyli Adasia komunistycznych metod

 4. Anna Barbara Jokic

  Najwyższy czas,żeby Polacy zaczęli glosno mowic o zbrodniach żydowskich na Polakach!!!!!!!Trzeba o tym krzyczeć!Dość tego zakłamania!!!!!

 5. Zbigniew Opisz

  Macie Panstwo 100 % . racje !!! Nalezy gonic to Dziadostwo. Przeciez to ANTYPOLACY !!!

 6. MK

  Tekst GW obliczony na efekciarstwo, pokazuje swoim czytelnikom jaki to niby twardy gość w tego polakożercy i że się nie patyczkuje.
  To jego samego trzeba postawić przed sądem i to razem z inną kanalią Groszem i Engelkwing za oczernianie nas.

 7. OPR

  gonic lobuza i chcialbym aby wspomniany czlowiek wystepowal pod SWOIM WLASNYM PRAWDZIWYM nazwiskiem bysmy wiedzieli z kim lub czym mamy do czynienia

 8. Ryba

  Gazeta Wyborcza- “wzór uczciwego dziennikarstwa”& pan Grabowski – polakożerca i wszystko jasne. Poczekamy, zobaczymy. Słusznie RDI nie komentuje, bo nie ma czego komentować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.