“Otwartym tekstem” w Telewizji Republika – Maciej Świrski gościem Ewy Stankiewicz

Grudzień 7, 2019
Posted in Aktualności
Grudzień 7, 2019 Reduta Dobrego Imienia

“Otwartym tekstem” w Telewizji Republika – Maciej Świrski gościem Ewy Stankiewicz

Zapraszamy do obejrzenia dwóch odcinków programu “Otwartym tekstem” w telewizji Republika, które zamieszczamy poniżej. Gościem Ewy Stankiewicz był Maciej Świrski, prezes Reduty Dobrego Imienia.

W rozmowie prezes Reduty opisuje działania Reduty oraz przedstawia strategię Reduty w kontekście takich wydarzeń jak “sprawa Netflixa” czy zagrożenie Polski działaniami typu Active Measures.

Część 1

Część 2

Szanowni Państwo,

Wprowadziliśmy nową formę przekazania darowizn na cele statutowe Reduty Dobrego Imienia – wykorzystanie systemu płatności internetowych BLIK. Jest to obecnie najszybszy i najmniej kłopotliwy sposób na przekazanie darowizn dla Reduty. Aby móc z niego skorzystać trzeba mieć na telefonie komórkowym zainstalowaną aplikację internetową swojego banku. Kliknięcie w jeden z poniższych obrazków spowoduje otwarcie strony ze zdefniowaną kwotą darowizny, a następnie należy wypełnić swoje dane i postępowac zgodnie z zawartą na tej stronie instrukcją – na jej samym dole należy kliknąć w klawisz “Zapłać”. W przypadku, gdyby chcieli Państwo nas wesprzeć większą kwotą, także z wykorzystaniem BLIK, zapraszamy do sekcji WESPRZYJ REDUTĘ (widocznej w menu u góry strony), gdzie należy wybrać płatności za pośrednictwem systemu Dotpay.

Bardzo dziękujemy za wsparcie, bez Waszej pomocy Reduta nie mogłaby działać!